ASUS TUF VG27VQM1B
ASUS TUF VG27VQM1B
ASUS TUF VG27VQM1B
ASUS TUF VG27VQM1B
ASUS TUF VG27VQM1B
ASUS TUF VG27VQM1B
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 24.999,00
Šifra
142247
Brand
ASUS
Energetski razred:
e
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
FreeSync
Vreme odziva
1 ms
ASUS gaming monitor TUF VG27VQM1B
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1.920 x 1.080
Pozadinsko osvetljenjeLED
Tip panelaFast VA
Zakrivljen ekranda, 1500R
Vreme odziva1 ms (Gray to Gray)
Osvežavanje280 Hz
Osvetljenje250 nita
Kontrast4.000:1
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,311 mm
Broj boja1,07 milijardi boja
Priključci
1 x DisplayPort 1.2
2 x HDMI 2.0
1 x 3,5 mm Audio izlaz
Zvučnici2 x 2 W
Tilt-5° do 23°
Opis adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium
Energetska klasaE
Potrošnja energije21 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem - 610 x 456 x 193 mm
bez postolja - 610 x 367 x 78 mm