ASUS ROG XG27AQDPG
ASUS ROG XG27AQDPG
ASUS ROG XG27AQDPG
ASUS ROG XG27AQDPG
ASUS ROG XG27AQDPG
ASUS ROG XG27AQDPG
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 157.999,00 Cena za online poručivanje 134.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 23.000,00
Šifra
135483
Brand
ASUS
Energetski razred:
f
Gaming
da
Boja
crna
G-Sync
da
Dijagonala ekrana
27"
FreeSync
Rezolucija
2560 x 1440 pix
Asus monitor ROG XG27AQDPG
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija2560 x 1440 piksela
Tip panelaOLED
Zakrivljen ekranne
Vreme odziva0,03 ms
Osvežavanje500 Hz
Osvetljenje300 cd/m2
KontrastStatički 1500000 : 1
HDRDa
Ugao vidljivosti H/V178° / 178°
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,229 x 0,229 mm
Broj boja1.073,7 miliona
Priključci
2 x HDMI ulaz (HDMI verzija: 2.1)
1 x DisplayPort ulaz (DisplayPort verzija: 1.4)
1 x izlaz za slušalice
2 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s)
1 x USB-B 3.2 (5 Gbit/s)
Tilt5° napred, 20° nazad
Swivel45° levo, 45° desno
Pivotne
Opis adaptivne sinhronizacijeAdaptive-Sync, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync kompatibilno
Energetska klasaF
Potrošnja energije24 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100 mm
Dimenzije
sa postoljem: 610,3 x 502,1 x 169,4 mm
Težina
sa postoljem: 6,6 kg
Bojacrna
Dodatno
Tip odsjaja slike Antirefleksni
Tehnologija QD-OLED
Podesiva visina 110 mm
Napajanje: Eco-Off 0,3 vati
Napajanje: Integrisano, Standardi video: 99% DCI-P3
145% sRGB
Zidni nosač: VESA kompatibilno (100 x 100 mm)