AOC Q27G42ZE
AOC Q27G42ZE
AOC Q27G42ZE
AOC Q27G42ZE
AOC Q27G42ZE
MP cena: 29.999,00 Cena za online poručivanje 24.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.000,00
Šifra
130947
Brand
AOC
Gaming
da
G-Sync
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
0,3 ms
AOC monitor Q27G42ZE
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija2560 x 1440 pix
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Tip panelaFast IPS
Vreme odziva0,3 ms MPRT (GtG 1 ms)
Osvežavanje240 Hz (260 Hz Overclocked)
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast1000 : 1
Dinamički kontrast80M:1
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,2331 x 0,2331 mm
Broj boja16,7M
Priključci
1 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
Tilt-3°/21°
Sync technology (VRR)Adaptive Sync
NVIDIA G-SYNC Compatible
HDR (High Dynamic Range)HDR 10
Low Input Lag
Antiglare (AG)
Global Dimming
Low Blue Mode
Flicker Free
Gaming
Shooters
MMORPG
Action
eSports
RTS
FPS (eSports)
Beat'm up, Racing
Game modRTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Energetska klasaF
Potrošnja energije25 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 613,9 x 449,7 x 197,6 mm
bez postolja: 613,9 x 366,3 x 52,7 mm