ADATA 16GB DDR5 6000 MHz XPG Lancer Blade RGB AX5U6000C4816G-SLABRBK
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 27.780,00 Cena za online poručivanje 23.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.781,00
Šifra
135210
Brand
ADATA
Gaming
da
RGB
da
Tip
DDR5
Kapacitet
16 GB
Frekvencija/brzina
6000 MT/s
Voltaža
1,1 V
ADATA memorija 16GB DDR5 6000 MHz XPG Lancer Blade RGB AX5U6000C4816G-SLABRBK
RAM Memorija
Kapacitet16 GB
Tip memorijeDDR5
Radni takt memorije6000 MT/s
Voltaža1,1 V - 1,4 V
Latencija48-48-48
Radna temperatura0 do 85 °C
Kompaktan niskoprofilni dizajn hladnjaka
Prilagodljivi RGB svetlosni efekti
Kreirajte personalizovani svetlosni šou sa XPG Prime-om
PMIC za stabilnost napajanja
Ispravljanje grešaka ECC-a na samom kristalu
Visokokvalitetni materijali za stabilan overklok
Podržava Intel® XMP 3.0 i AMD EXPO za lak overklok
Dimenzije133,35 x 40 x 7,86 mm
Težina41,11 g
Model: