MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG, 16" QHD+, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB, 1TB SSD, RTX5070 8G, Cosmos Gray (9S7-15P421-058)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 285.999,00 Cena za online poručivanje 245.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 40.000,00
Šifra
135267
Brand
MSI
Dijagonala ekrana
16"
OS
bez operativnog sistema
RAM memorija
32 GB DDR5
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
2560 x 1600 pix
Materijal kućista
aluminijum-plastika
MSI notebook Crosshair 16 HX AI D2XWGKG, 16" QHD+, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB, 1TB SSD, RTX5070 8G, Cosmos Gray
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana2560 x 1600 pix
Opis ekranaQHD+, 240Hz, IPS-Level
ProcesorIntel® Core™ Ultra 9 24-Core 275HX, 2,1 do 5,4 GHz (24T, 36 MB Intel® Smart Cache)
GrafikanVIDIA GeForce RTX5070 8 GB GDDR7
RAM Memorija32 GB DDR5-6400
SSD disk1 TB PCIe NVMe SSD
Optički uređajne
Zvučnici2 x 2 W
MikrofonArray
Web kameraHD type (30fps@720p), 3D Noise Reduction (3DNR)
Wi-Fi 6E BE1750
Bluetooth5,4
LAN2,5 Gigabit Ethernet
Čitač otiska prsta(nije navedeno)
Priključci
1 x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)
1 x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0)
3 x Type-A USB3.2 Gen1
1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo
Tastatura
slovni raspored tastera: EN
numerički deo tastature: da
osvetljenje: 24-Zone RGB
BaterijaIntegrisana, 4-cell, 90 Whrs
Operativni sistemne
Kućištealuminijum (gore)/plastika
Dimenzije359 x 266,4 x 21,8-27,9 mm
Težina2,5 kg
Bojasiva (Cosmos Gray)
Adapter240 W
Model: