LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10R, 16.0" FHD, Intel Core 7 240H, 32GB, 1TB SSD, Backlite, DOS, Luna Grey (83J1003MYA)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja- Šifra
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 16"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 32 GB DDR5
- HDD / SSD
- 1 TB SSD
- Rezolucija ekrana
- 2880 x 1800 pix
- Materijal kućista
- aluminijum
| Lenovo notebook IdeaPad Slim 5 16IRH10R, 16,0" FHD, Intel Core 7 240H, 32GB, 1TB SSD, Backlite, DOS, Luna Grey (83J1003MYA) | |
| Veličina ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 pix |
| Opis ekrana | OLED, 120Hz, 500nits, Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 1000 |
| Procesor | Intel® Core 7 10-Core 240H, do 5,2 GHz (16T, 24 MB cache) |
| Grafika | Integrisana Intel® Graphics |
| RAM Memorija | 32 GB SODIMM DDR5-5600 (2x 16GB SODIMM DDR5-5600) |
| SSD disk | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe® 4,0 x4 NVMe® |
| Optički uređaj | ne |
| High Definition (HD) Audio | |
| Zvučnici | Stereo, 2W x2, optimizovani sa Dolby Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Web kamera | FHD 1080p + IR sa Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 | |
| Bluetooth 5.4 | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI® 1.4b | |
| 2 x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 | |
| 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) | |
| 1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo | |
| 1 x microSD čitač kartica | |
| Tastatura | |
| slovni raspored tastera: SR | |
| numerički deo tastature: da | |
| osvetljenje: da | |
| Baterija | 80 Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Kućište | aluminijum |
| Dimenzije | 356,5 x 250,6 x 16,9 mm |
| Težina | 1,76 kg |
| Boja | siva (Luna Grey) |
| Adapter | 100 W USB-C® Slim (3-pin) |
- Model: