ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-QL675, 14" WUXGA, Intel Core Ultra 7 255H, 32GB, 1TB SSD (90NB14W4-M01030)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 220.999,00 Cena za online poručivanje 182.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 38.000,00
Šifra
136901
Brand
ASUS
Dijagonala ekrana
14"
OS
bez operativnog sistema
RAM memorija
32 GB LPDDR5x
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
aluminijum
ASUS notebook Zenbook 14 OLED UX3405CA-QL675, 14" WUXGA, Intel Core Ultra 7 255H, 32GB, 1TB SSD (90NB14W4-M01030)
Veličina ekrana14"
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaTouch screen, OLED, 60Hz, 16:10, 0,2ms, 1,07B boja, Glossy display, 400 nits, 500 nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1
Ekran osetljiv na dodir
ProcesorIntel Core Ultra 7 16-Core 255H, 2,0 do 5,1 GHz (16T, 24 MB cache)
Grafikaintegrisana Intel Arc Graphics
RAM Memorija32 GB LPDDR5X on board
SSD disk1 TB M.2 NVMe PCIe 4,0 SSD
Optički uređajne
Zvučnicida
Smart Amp tehnologija
Mikrofonarray
Web kameraFHD IR, Windows Hello, privacy shutter
Wi-FiWi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2x2
Bluetooth 5.4
Priključci
1 x HDMI 2,1 TMDS
2 x Thunderbolt 4 with support for display/power delivery (40 Gbps)
1 x USB 3,2 Gen 1 Type-A,5 Gbps
1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo
Tastatura
slovni raspored tastera:
numerički deo tastature: NumberPad preko touchpad-a
osvetljenje: da
BaterijaLi-ion, 2S2P, 4-cell, 75 WHrs
Operativni sistemBez operativnog sistema
Kućištealuminijum
Dimenzije312,4 x 220,1 x 14,9 mm
Težina1,28 kg
Bojasrebrna (Foggy Silver/Silver)
AC adapter65 W
Model: