ASUS Vivobook S S3607CA-RPA162, 16" WUXGA, Intel Core U7-255H, 32GB, 1TB, DOS, Silver + Ranac (90NB16I1-M00CL0)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 215.999,00
Šifra
142202
Dijagonala ekrana
16"
RAM memorija
32 GB DDR5
1920 x 1200 pix
ASUS laptop Vivobook S S3607CA-RPA162, 16" WUXGA, Intel Core U7-255H, 32GB, 1TB, DOS, Silver + Ranac (90NB16I1-M00CL0)
Veličina ekrana16,0 in
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekrana16:10, IPS, LED Backlit, 144Hz, 300 nita, 45% NTSC gamut, Anti-glare (AG) display, Non-touch screen, Screen-to-body ratio 89%
ProcesorIntel Core Ultra 7 255H 2.0 GHz (24MB Cache, do 5,1 GHz, 16-core, 16T); Intel® AI Boost NPU @ 13 TOPS
GrafikaIntel® Arc™ Graphics
RAM Memorija32 GB DDR5
SSD disk1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
ZvučniciUgrađeni
MikrofonUgrađen
Web kameraFHD kamera sa IC funkcijom kao podrška za Windows Hello, sa poklopcem
Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2
BluetoothBluetooth® 5.3
LANNe
Čitač otiska prstaNe
Priključci
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5 Gbps)
2 x USB 3.2 Gen 1 tip C podržava DisplayPort / Power Delivery
1 x 3.5mm Combo Audio Jack
1 x HDMI 1.4
Tastatura
Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
1,7 mm Key-travel
Precision touchpad
Baterija70 Wh, 4S1P, 4-ćelijska litijum-jonska
Operativni sistemBez operativnog sistema
Dimenzije357 x 250,6 x 15,9 do 17,9 mm
Težina1,70 kg
BojaCool Silver
Ostalo
Military Grade US MIL-STD 810H military-grade standard, Uključeno u pakovanjeRanac
Model: