ASUS Vivobook 16 V3607VM-RP107, 16" WUXGA, Intel Core 7 240H, 16GB, 1TB SSD, RTX5060 (90NB16K1-M008V0)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 179.999,00 Cena za online poručivanje 159.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 20.000,00
Šifra
136899
Dijagonala ekrana
16"
RAM memorija
16 GB DDR5
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
plastika
ASUS notebook Vivobook 16 V3607VM-RP107, 16" WUXGA, Intel Core 7 240H, 16GB, 1TB SSD, RTX5060 (90NB16K1-M008V0)
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaWUXGA, 144Hz, 16:10, 300 nita, 45% NTSC color gamut, Anti-glare, (Screen-to-body ratio) 89%
ProcesorIntel® Core™ 7 10-Core 240H , do 5,2 GHz (16T, 24 MB cache)
GrafikaNVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8 GB GDDR7
RAM Memorija16 GB DDR5-5600
SSD disk1 TB M.2 NVMe™ PCIe® 4,0 SSD
Optički uređajNe
Zvučniciugrađen
Mikrofonugrađen
SonicMaster
Web kamera1080p FHD, sa zatvaračem za privatnost
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth® 5.3
Priključci
1 x HDMI 2.1 FRL
1 x USB-C 3.2 Gen1, podržava DisplayPort / Power Delivery
2 x USB-a 3.2 Gen1
1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo
Tastatura
slovni raspored tastera: en
numerički deo tastature: da
osvetljenje: da
Precision touchpad
BaterijaLi-ion, 3S1P, 3-cell, 63 Wh
Operativni sistemBez operativnog sistema
Kućišteplastika
Dimenzije357 x 250,7 x 18-22 mm
Težina1,95 kg
Bojacrna
AC Adapter150 W
Model: