ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-RL048 16 inca FHD+, Intel Core 5 210H, 16GB, SSD 512GB, GeForce RTX 4050
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 115.999,00
Šifra
121173
Brand
ASUS
Dijagonala ekrana
16"
OS
bez operativnog sistema
RAM memorija
16 GB DDR5
HDD / SSD
512 GB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
plastika
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Tip panelaFull HD+, IPS, 144Hz, Anti-glare, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut, 16:10, G-Sync, 7ms odziv
ProcesorIntel Core 5 Octa-Core 210H, 3,6 do 4,8 GHz (12T, 12MB Intel Smart cache)
GrafikanVidia GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6
IntegrisanaIntel Iris Xe Graphics
RAM Memorija16 GB DDR5 5200
broj slotova: 2
popunjeni slotovi: 2
slobodni slotovi: 0
maksimalno podržano: 64 GB
SSD disk512 GB M.2 NVMe PCIe 4.0
disk slotovi: 2
interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 PCIe
raspoloživi slotovi: 1
Optički uređajnema
Zvučnici2.0
Mikrofonugrađen
Dolby Atmos, Cortana support, AI noise canceling, Hi-Res certifikat
Web kamera720p, 1.280 x 720
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
LAN 1000Base-T (Gigabit)
Priključci
1 x HDMI 2.1
1 x Thunderbolt 4
1 x USB-C 10Gbps (3.2 Gen 2)
2 x USB-A 5Gbps (3.2 Gen 1)
1 x RJ-45
1 x 3,5 mm (Combo Audio Jack)
Tastatura
slovni raspored tastera: YU
numerički deo tastature: da
osvetljenje: 1-Zone RGB
Copilot taster
BaterijaLi-ion, 4-Cell, 4S1P, 56WHr
Operativni sistemnema
Dimenzije354 x 251 x 26,7 mm
Težina2,2 kg
Bojasiva (Mecha Gray)
AC Adapter (punjač)240 W