ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-73-914V, 16
ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-73-914V, 16" WQXGA, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB, 1TB SSD, RTX5070 crni
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 389.999,00 Cena za online poručivanje 323.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 66.000,00
Šifra
133023
Brand
ACER
Dijagonala ekrana
16"
OS
Linux
RAM memorija
32 GB DDR5
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
2560 x 1600 pix
Boja
crna
Poslednji komad
Acer laptop Predator Helios Neo 16 PHN16-73-914V
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana2560 x 1600 pix
Tip panelaIPS, 240 Hz, Acer ComfyView, 16:10, Non-Glare
ProcesorIntel 24-Core Ultra 9 275HX, 2,1 do 5,4 GHz (24T, 26 MB cache)
NPUIntel AI Boost, do 13 TOPS
Grafikazasebna nVidia GeForce RTX 5070 8 GB GDDR6 (2125 MHz Boost Clock)
RAM Memorija32 GB DDR5 6400 MHz (2/2 slota, max 64 GB)
SSD disk1 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optički uređajne
Web kamera1080p
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax) (Intel)
BluetoothBluetooth 5.3
LAN10/100/1000 Mbps (Gigabit ethernet) (Killer Gigabit Ethernet E3100G)
Priključci
1 x HDMI 2.1
2 x USB-C 10 Gbps (3.2 Gen 2) (1 x Thunderbolt 4 preko USB-C)
2 x USB-A 10 Gbps (3.2 Gen 2)
1 x USB-A 5 Gbps (3.2 Gen 1)
1 x RJ-45 (LAN)
1 x 3.5 mm audio
1 x microSD čitač kartica
Tastatura
Slovni raspored tastera: EN (US)
Numerički deo tastature: da
Osvetljenje tastature: 4-Zone RGB
BaterijaLi-ion, 4-cell, 90 Wh
Operativni sistemLinux (eShell)
Dimenzije356,7 x 26,7 x 275,5 mm
Težina2,72 kg
Bojacrna
Model: