ACER Go 16 AG16-71P-97VT, 16
ACER Go 16 AG16-71P-97VT, 16
ACER Go 16 AG16-71P-97VT, 16
ACER Go 16 AG16-71P-97VT, 16
ACER Go 16 AG16-71P-97VT, 16" WUXGA, Intel Core i9-13900H, 16GB, 512GB SSD (NX.JV0EX.00D)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 103.999,00 Cena za online poručivanje 88.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 15.000,00
Šifra
139408
Dijagonala ekrana
16"
OS
Linux
RAM memorija
16 GB DDR5
HDD / SSD
512 GB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
plastika
Acer notebook Go 16 AG16-71P-97VT, 16" WUXGA, Intel Core i9-13900H, 16GB, 512GB SSD (NX.JV0EX.00D)
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaAcer ComfyView™, WUXGA, IPS, 120Hz LED (non-glare)
ProcesorIntel® Core™ i9 14-Core13900H, do 5,4 GHz (20T, 24 MB Intel® Smart Cache)
Grafikaintegrisana Intel® Iris® Xe Graphics
RAM Memorija16 GB DDR5 RAM
SSD disk512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
Mikrofondva ugrađena mikrofona
Web kameraFHD Webcam
Wi-FiWi-Fi 6 (802,11 ax)
BluetoothBluetooth® 5,1
2 x USB-C Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon kombo
Tastatura
slovni raspored tastera: YU
numerički deo tastature: da
osvetljenje: da
BaterijaLi-Ion, 53 Wh
Operativni sistemLinux (eShell)
Kućišteplastika
Dimenzije357,4 x 253,9 x 17,9 mm
Težina1,65 kg
Bojasrebrna (Pure Silver)
AdapterUSB Type-C 65 W
Model: