ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-74YS), 16
ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-74YS), 16" WUXGA, Intel Core 7 150U, 16GB, 1TB SSD, Linux (eShell), Silver
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 101.999,00 Cena za online poručivanje 89.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 12.000,00
Šifra
135578
Dijagonala ekrana
16"
OS
bez operativnog sistema
RAM memorija
16 GB DDR5
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Boja
sivo srebrna
ACER laptop Aspire Go 16 16
Veličina ekrana16 "
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaAcer ComfyView™ WUXGA IPS 120Hz ekran, LED
ProcesorIntel® Core™ 7 Processor 150U, 10 Core, do 5,4 GHz (T 12, 12 MB cache)
GrafikaIntel® Graphics
RAM Memorija16 GB DDR5
Maksimalna RAM memorijado 32 GB DDR5 (2 x 16 GB soDIMM)
SSD disk1 TB PCIe Gen4 NVMe
Mikrofondva ugrađena mikrofona
Web kameraFHD web kamera
Wi-FiWi-Fi 6 (802,11 ax)
BluetoothBluetooth® 5,1
LANne
Čitač otiska prstane
2 x USB-C Gen 2
2 x USB-A
3,5 mm audio combo
Tastatura
slovni raspored tastera: Slovenački/Hrvatski
numerički deo tastature: da
osvetljenje: da
BaterijaLitijum-jonska (53 Wh)
Trajanje baterijedo 6 sati
Adapter za napajanjeUSB Type-C adapter od 65 W (50% PCRplastika)
Operativni sistemLinux (eShell)
Dimenzije357,4 x 253,9 x 17,9 mm
Težina1,65 kg
Bojasrebrna
Dodatno
Ostali softver: AcerSense
Kensington Lock: da
Bezbednosni softver: Trusted Platform Module (TPM)
Audio: Acer Purified, kompatibilan sa Cortana sa glasom
Model: