ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-7402), 16
ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-7402), 16" WUXGA, Intel Core 7 150U, 32GB, 1TB SSD, Linux (eShell), Pure Silver (NX.JTHEX.00P)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 114.999,00 Cena za online poručivanje 95.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 19.000,00
Šifra
139406
Dijagonala ekrana
16"
OS
Linux
RAM memorija
32 GB DDR5
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
plastika
Acer notebook Aspire Go 16 (AG16-71P-7402), 16" WUXGA, Intel Core 7 150U, 32GB, 1TB SSD, Linux (eShell), Pure Silver (NX.JTHEX.00P)
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaAcer ComfyView™, WUXGA, IPS, 120Hz LED (non-glare)
ProcesorIntel® Core™ 7 10-Core 150U, 1,2 do 5,4 GHz (12T, 12 MB cache)
Grafikaintegrisana Intel® Graphics
RAM Memorija32 GB DDR5 (2 x 16 GB DDR5)
SSD disk1 TB PCIe Gen4 SSD
Mikrofondva ugrađena mikrofona
Web kameraFHD Webcam
Wi-Fi 6 (802,11 ax)
Bluetooth® 5,1
2 x USB-C Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x 3,5 slušalice/mikrofon kombo
Tastatura
slovni raspored tastera: YU
numerički deo tastature: da
osvetljenje: da
BaterijaLi-Ion, 53 Wh
Operativni sistemLinux (eShell)
Kućišteplastika
Dimenzije357,4 x 253,9 x 17,9 mm
Težina1,65 kg
Bojasrebrna (Pure Silver)
AdapterUSB Type-C 65 W
Model: