ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-58D1), 16
ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-58D1), 16" WUXGA, Intel Core 5 120U, 24GB, 512GB SSD, Linux (eShell), Pure Silver (NX.JTHEX.00J)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 87.999,00 Cena za online poručivanje 74.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 13.000,00
Šifra
139410
Dijagonala ekrana
16"
OS
Linux
RAM memorija
24 GB DDR5
HDD / SSD
512 GB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
plastika
Acer notebook Aspire Go 16 (AG16-71P-58D1), 16" WUXGA, Intel Core 5 120U, 24GB, 512GB SSD, Linux (eShell), Pure Silver (NX.JTHEX.00J)
Veličina ekrana16"
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaAcer ComfyView™, WUXGA, IPS, 120Hz LED (non-glare)
ProcesorIntel® Core™ 5 10-Core 120U, 1,4 do 5,0 GHz (12T, 12 MB Intel® Smart Cache)
Grafikaintegrisana Intel® Graphics
RAM Memorija24 GB DDR5 (1 x 16 GB DDR5 RAM, 1 x 8 GB DDR5)
SSD disk512 GB PCIe Gen4 NVMe
Mikrofondva ugrađena mikrofona
Web kameraFHD Webcam
Wi-Fi 6 (802,11 ax)
Bluetooth® 5,1
Priključci
1 x HDMI 2.1
2 x USB-C Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x 3,5 slušalice/mikrofon kombo
Tastatura
slovni raspored tastera: YU
numerički deo tastature: da
osvetljenje: da
BaterijaLi-Ion, 53 Wh
Operativni sistemLinux (eShell)
Kućišteplastika
Dimenzije357,4 x 253,9 x 17,9 mm
Težina1,65 kg
Bojasrebrna (Pure Silver)
AdapterUSB Type-C 65 W
Model: