ACER Aspire Go 16  (AG16-71P-501N), 16
ACER Aspire Go 16 (AG16-71P-501N), 16" WUXGA, Intel Core 5 120U, 16GB, 1TB SSD, Linux (eShell), Silver
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 85.999,00 Cena za online poručivanje 75.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 10.000,00
Šifra
135577
Brand
ACER
Dijagonala ekrana
16"
OS
bez operativnog sistema
RAM memorija
16 GB DDR5
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Boja
sivo srebrna
ACER laptop Aspire Go 16
Veličina ekrana16 "
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaAcer ComfyView™ WUXGA IPS 120Hz ekran, pozadinsko osvetljenje: LED, odnos širine i visine: 16
ProcesorIntel® Core™ 5 procesor 120U, 10 Core, 1,4 MHz (do 5,0 MHz), (T 12, 12 MB cache)
GrafikaIntel® Graphics
RAM Memorija16 GB DDR5 RAM
Maksimalna RAM memorijado 32 GB DDR5 RAM (2 x 16 GB soDIMM)
SSD disk1 TB PCIe Gen4 NVMe SSD
Optički uređajne
Zvučnicidva ugrađena stereo zvučnika
Mikrofondva ugrađena mikrofona
Web kameraFHD Web kamera
Wi-FiWi-Fi 6 (802,11 ax) sa Intel® Connectivity Performance Suite
BluetoothBluetooth® 5.1
LANne
Čitač otiska prstane
Priključci
1 x HDMI® 2.1
Displayport preko USB Type-C
4 x USB 3.2 (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1)
audio port 1x 3,5 mm zvučnik/slušalice/linijski izlaz
Tastatura
slovni raspored tastera: slovenački/hrvatski
numerički deo tastature: da
osvetljenje: da
BaterijaLitijum-jonska (53 Wh), trajanje do 6 sati
Operativni sistemLinux (eShell)
Dimenzije357,4 x 253,9 x 17,9 mm
Težina1,65 kg
Bojasrebrna
Dodatno
Kensington Lock: da
Bezbednosni softver: Trusted Platform Module (TPM)
Audio: Acer Purified, kompatibilan sa Cortana-om sa glasom
Adapter za napajanje: USB Type-C od 65 W (50% PCR plastike)
Ostali softver: AcerSense
Model: