ACER Aspire 14 AI (A14-52M-75K6), 14
ACER Aspire 14 AI (A14-52M-75K6), 14" WUXGA, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB, 1TB SSD, Win11Home, Gray
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 168.999,00 Cena za online poručivanje 149.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 19.000,00
Šifra
135512
Brand
ACER
Dijagonala ekrana
14"
OS
Windows 11 Home
RAM memorija
32 GB LPDDR5x
HDD / SSD
1 TB SSD
Rezolucija ekrana
1920 x 1200 pix
Materijal kućista
plastika
ACER notebook Aspire 14 AI (A14-52M-75K6), 14" WUXGA, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB, 1TB SSD, Win11Home, Gray
Veličina ekrana14 "
Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
Opis ekranaOLED, 60 Hz, Acer CineCrystal™ display with 100% DCI-P3 color space coverage, 16:10
ProcesorIntel® Core™ Ultra 7 8-Core 258V, 2,2 do 4,8 GHz (8T, 12 MB Intel® Smart Cache)
NPU47 TOPS
Grafikaintegrisana Intel® ARC™ 140V
RAM Memorija32 GB LPDDR5X
SSD disk1 TB PCI Express NVMe 4.0
Optički uređajne
Zvučnicistereo
Mikrofonda
Web kameraFHD IR
Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax)
Bluetooth 5.3
Priključci
1 x HDMI
2 x Thunderbolt™ 4, Type-C
2 x USB 3.2 Gen 1 Tipe-A
1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo
Tastatura
slovni raspored tastera: EN (US)
numerički deo tastature: ne
osvetljenje: da
BaterijaLi-ion, 3-cell, 65 Wh, do 22 h rada
Operativni sistemWindows 11 Home
Kućišteplastika
Dimenzije318,9 x 225,1 x 16,9 mm
Težina1,40 kg
Bojasiva (Gray)
Maksimalna snaga napajanja65 W
Model: