IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F
IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F
IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F
IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F
IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F
IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 6.999,00
Šifra
140562
Napajanje
650 W
crna
IG-MAX kuciste N1907-6650 OCTAGON 4F
Format kućištaATX
Podržani formati matičnih pločaATX, Mini-ITX
NapajanjeIG-MAX CENTAUR 650W
Ležišta
2 unutrašnja 3.5"
1 unutrašnja 2.5"
Priključci
1 x USB-A 3.0
2 x USB-A 2.0
Podrška za ventilatore
napred 3 x 120 mm
gore 3 x 120 mm
nazad 1 x 120 mm
Ugrađeni ventilatori
3 x 120 mm RGB
1 x 120 mm RGB
Podrška za radijatore
gore 240 mm
napred 360 mm
Max. broj slotova7
Max. visina procesorskog hladnjaka150 mm
Max. dužina grafičke karte320 mm
Materijalčelik, plastika, kaljeno staklo
Dimenzije435 x 370 x 190 mm
Bojacrna
Model:
IG-MAX N1907-6650 OCTAGON 4F