IG-MAX N1903-7700L REFLEX 4F 700W
14% ušteda.
3D view
Zatvori
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 10.999,00 Cena za online poručivanje 9.414,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 1.585,00
Šifra
110598
Napajanje
700 W
Gaming
crna
IG-MAX Kućište N1903-7700L REFLEX 4F 700W
Format kućištaMidi Tower
Podržani formati matičnih pločaATX, microATX, Mini-ITX
Napajanje700W
Unutrašnja ležišta 3,5" x 2
Unutrašnja ležišta 2,5" x 1
Priključci napred
USB 3.0 x 1
USB 2.0 x 2
Audio 2 x 3,5 mm (izlaz + ulaz)
Ležišta za ventilatore
prednja strana: 3x 120 mm
poleđina: 1 x 120 mm
gornja strana: 2 x 120 mm
Ugrađeni ventilatori
prednja strana: 3 x 120 mm (ARGB)
poleđina: 1 x 120 mm (ARGB)
Ležišta za hladnjake
Prednja strana: 360mm
Maksimalna visina procesorskog hladnjaka150 mm
Maksimalna dužina grafičke karte320 mm
Dimenzije435 x 370 x 190 mm
Model: