IG-MAX N1903-6650 REFLEX 4F
IG-MAX N1903-6650 REFLEX 4F
IG-MAX N1903-6650 REFLEX 4F
IG-MAX N1903-6650 REFLEX 4F
IG-MAX N1903-6650 REFLEX 4F
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 6.999,00
Šifra
140561
Brand
IG-MAX
Veličina kućišta
Midi Tower
Napajanje
650 W
Gaming
da
Ugrađeni ventilatori
da
Boja
crna
IG-MAX kuciste N1903-6650 REFLEX 4F
Format kućištaMid Tower
Podržani formati matičnih pločaATX, microATX, Mini-ITX
Napajanjeda
Ležišta
2 x unutrašnje ležište 3.5"
1 x unutrašnje ležište 2.5"
Priključci
USB 3.0 x1
USB 2.0 x 2
Audio 1x3.5mm
Podrška za ventilatore
prednja strana 3 x 120 mm
zadnja strana 1 x 120 mm
gornja strana 2 x 120 mm
Ugrađeni ventilatori
prednja strana 3 x 120 mm (ARGB)
zadnja strana 1 x 120 mm (ARGB)
Max. visina procesorskog hladnjaka150 mm
Max. dužina grafičke karte320 mm
Materijalčelik, plastika, kaljeno staklo
Dimenzije435 x 370 x 190 mm
Bojacrna
Ostalo
snaga napajanja 650 W
Model:
IG-MAX N1903-6650 REFLEX 4F