IG-MAX E0901-6650 1F TORPEDO 650W
22% ušteda.
3D view
Zatvori
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 8.999,00 Cena za online poručivanje 6.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 2.000,00
Šifra
110592
Brand
IG-MAX
Veličina kućišta
Midi Tower
Napajanje
650 W
Gaming
da
Ugrađeni ventilatori
da
Boja
crna
IG-Max kućište E0901-6650 1F Torpedo 650W
Veličina kućištaMidi Tower
Napajanje650 W
Ležišta za ventilatore
Prednja strana: 3 x 120 mm
Poleđina: 1 x 120 mm
Gornja strana: 2 x 120 mm ili 2 x 140 mm
Ugrađeni ventilatori
Poleđina: 1 x 120 mm
Ležišta za hladnjake
Prednja strana: 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm
Gornja strana: 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm
Unutrašnja ležišta
Unutrašnja 2.5" ležišta: 2
Priključci
USB 3.0: 1x Tip A
USB 2.0: 2x Tip A
Audio: 2 x 3.5 mm
Kontrolerdugme na kućištu za odabir predefinisanih ARGB profila
Maksimalni broj slotova7
Dimenzije420 x 355 x 190 mm
Težina3,1 kg
Materijalčelik, staklo
Bojacrna
Napomena - sadržaj kućišta na slikama je informativnog karaktera
Model: