| CHIEFTEC Kućište BE-10B-300 | |
| Format kućišta | Desk Mini Tower (vertikalan i horizontalan položaj) |
| Podržani formati matičnih ploča | Mini-ITX, mATX |
| Proizvođač napajanja | Chieftec |
| Model napajanja | GPF-300P |
| Snaga napajanja | 300W |
| Efikasnost | 80 Plus Bronze |
| Ostalo | TFX |
| 5.25" | 1 |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 1 |
| USB 3.2 | 2 x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio | HD Audio, Mikrofon |
| Ugrađeni ventilatori | Prednja strana (1 x 80mm) |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 50mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 220mm |
| Dimenzije | 327mm x 283mm x 95mm |
| Materijal | Čelik (0.6mm) |