NZXT T120 procesorski hladnjak beli (RC-TN120-W1)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 8.999,00 Cena za online poručivanje 5.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.000,00
Šifra
93653
Brand
NZXT
Tip
vazdušno
Prečnik ventilatora
120 mm
Broj ventilatora
1
Osvetljenje
ne
Gaming
da
NZXT procesorski hladnjak T120 beli (RC-TN120-W1)
Tipvazdušno hlađenje
Procesorsko ležište (socket)AMD® AM4, Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 115x, AMD® AM5
Broj toplotnih cevi4
Upotrebaza centralne procesore (CPU)
Ventilatori
broj ventilatora: 1
dimenzije: 120 x 120 x 26 mm
broj obrtaja: 500 - 1.800 + 300 rpm
protok vazduha: 21,67 - 78,02 cfm
vazdušni pritisak: 0,75 - 2,7 mmH2O
ležište: FDB - Fluid Dynamic Bearing
nivo buke: 17,9 - 30,6 dB
boja: bela
Termalna pasta u pakovanju
Dimenzije159 x 120 x 66 mm