COOLER MASTER Hyper 212 Pro ARGB Black Edition (RR-212S-25PZ-R1)
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 5.999,00 Cena za online poručivanje 4.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 1.000,00
Šifra
123462
Brand
COOLER MASTER
Tip
vazdušno
Prečnik ventilatora
120 mm
Broj ventilatora
1
Osvetljenje
da
Gaming
da
Poslednji komad
Cooler Master hladnjak za procesor Hyper 212 Pro ARGB Black Edition (RR-212S-25PZ-R1)
Tipaktivan
Broj toplotnih cevi4
Za centralne procesore (CPU)
Ventilatori
broj ventilatora: 1
dimenzije: 120 x 120 x 25 mm
broj obrtaja: 690 - 2.500 rpm ±10%
protok vazduha: 70,07 cfm
vazdušni pritisak: 3,61 mmH20
nivo buke: 32,8 dB
boja: crna
Dimenzije152 x 125 x 74 mm