GIGABYTE RTX 5080 Windforce 16GB 256bit GV-N5080WF3OC-16GD
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja- Šifra
- Brand
- GIGABYTE
- Proizvođač čipa
- Nvidia
- Model GPU
- RTX 5080
- Gaming
- da
- Tip memorije
- GDDR7
- Količina memorije
- 16 GB
- Magistrala memorije
- 256 bit
| Gigabyte grafička kartica RTX 5080 Windforce 16GB 256bit GV-N5080WF3OC-16GD | |
| Proizvođač čipa | nVIDIA |
| Grafika | GeForce RTX™ 5080 |
| Broj unificiranih procesora (CUDA) | 10752 |
| Radni takt | 2670 MHz |
| Digitalna maksimalna rezolucija | 7680 x 4320 pix |
| Memorija | |
| količina memorije: 16 GB | |
| magistrala memorije: 256 bit | |
| tip memorije: GDDR7 | |
| brzina memorije: 30 Gbps | |
| napomena: izlaz za 4 monitora | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 2.1b | |
| 3 x DisplayPort 2.1b | |
| dodatni naponski priključci: 1x16pin | |
| Slot | PCI-E 5.0 |
| DirectX | DirectX 12 API |
| OpenGL 4.6 | |
| Preporučeno napajanje | 850 W |
| Debljina grafičke kartice | 50 mm |
| Dimenzije | 304 x 126 x 50 mm |