VESA Worker 2 Ryzen 3 3200G/8GB/M.2 256GB/500W
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 33.340,00 Cena za online poručivanje 28.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 4.341,00
Šifra
99946
Brand
VESA
Matična ploča
B450
Proizvođač procesora
AMD
Serija procesora
AMD Ryzen 3 3000 serija
Grafika
integrisana
Model grafike
AMD Vega 8
RAM memorija
8 GB DDR4
DSCT računar Ryzen 3 3200G/8GB/M.2 256GB/SS500W
ProcesorAM4 AMD Ryzen 3 Quad Core 3200G, 4T, 3,6-4,0 GHz, YD3200C5FHBOX (4T, 4MB L3/2MB L2 cache)
GrafikaIntegrisana AMD Radeon Vega 8
RAM Memorija8 GB DDR4 3200 MHz
SSD diskSSD 256GB NVMe
Optički uređajnema
Mrežni interfejsRealtek RLT8111H-10/100/1000Mb/s Contoller
AudioRealtek ALC887 8-Channel HD Audio
Slotovi za proširenje
1 x PCI-E 3.0 x 16 Slot (x16 for Ryzen CPU only, NPU/APU run at x8 speed)
1 x PCI-E 3.0 x1 Slots
Priključci na zadnjem panelu
1 x PS/2 Keyboard
1 x PS/2 Mouse
4 x USB 3.0
2 x USB 2.0 Ports
1 x HDMI Connector, resolution up to 4096 x 2160 @24Hz or 3840 x 2160 @30Hz
1x DVI-D
1 x LAN port
3 x Audio Jacks
Priključci na prednjem panelu
2x USB 2.0 + Audio
KućišteStars Solutions K02 500W
Napajanje500W