ELECTROLUX ECH/AG2-2000 3BE EEC
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 22.990,00
Šifra
93200
Brand
ELECTROLUX
Snaga
2000 W
Vrsta montaže
podna, zidna
Boja
bela
WiFi povezivanje
da
Electrolux grejalica ECH/AG2-2000 3BE EEC
Konvenektorska grejalica
Maks. potrošnja energije2,0 kW
3 režima rada
Površina zagrevanjado 22 m2
Elektronska kontrola
Smart aplikacijaClimatOn (Android & iOS)
Digitalni displej
Tačnost podešavanja temperature1,0 °C
24-časovni tajmer
Indikacija uključivanja
Zaštita od pregrevanja
Ušteda energije do 40% u odnosu na konvektore sa mehaničkim termostatom
Wi-Fi kontrola
Automatska glatka kontrola snage u zavisnosti od delte temperatura (podešene i stvarne u prostoriji)
Grejni element HEDGEHOG - grejač X oblika 20% brže zagrevanje
Set sadrzi zidne nosače i nogice sa točkićima
Vek trajanja 25 godina
Klasa otpornosti na prašinu i vlaguIP24
Vrsta instalacije (montaža)podna/zidna
Napajanje220 - 240 V/50 Hz
Ukupne dimenzije (VxŠxD)413 x 800 x 139 mm