ELECTROLUX EHH6240ISK
ELECTROLUX EHH6240ISK
ELECTROLUX EHH6240ISK
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 44.999,00 Cena za online poručivanje 39.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.000,00
Šifra
36012
Brand
ELECTROLUX
Način upravljanja
senzorsko
Boja
crna
Materijal ploče
staklokeramika
Tip ploče
nezavisna
Broj grejnih zona
4
Širina
59 cm
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Electrolux ugradna ploča EHH6240ISK
Nezavisna indukciona ploča
Kategorija prema širinistandardna (60 cm)
Grejni elementi
4 indukcione grejne zone
gornja leva grejna zona: 1200 W/145 mm (14 nivoa podešavanja snage)
gornja desna grejna zona: 1800 W/180 mm (14 nivoa podešavanja snage)
donja leva grejna zona: 2,3/2,8 kW/210 mm (14 nivoa podešavanja snage)
donja desna grejna zona: 1,2/1,8 kW/145 mm (14 nivoa podešavanja snage)
Ostale karakteristike
komande na dodir
pozicija komandi: napred
boja LED dioda: crvena
"Booster" funkcija za ekstra brzo zagrevanje
senzor za prepoznavanje posuđa (automatsko zagrevanje)
automatsko isključivanje
sigurnosno zaključavanje
indikatori preostale toplote
brušena ivica
boja: crna
dužina kabla za struju: 1,5 m
"Snap-In" sistem (jednostavna instalacija)
priključna snaga: 6,6 kW
ugradne dimenzije (Š x V): 56 x 49 cm
spoljašnje dimenzije (Š x D x V): 59 x 52 x 6 cm
priključni napon: 220 V - 240 V