| Bosch ugradna mašina za pranje posuđa SPV4EMX24E | |
| Širina | 44,8 cm |
| Kapacitet pranja | 10 kompleta |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja energije | 59 kWh/100 cik |
| Potrošnja vode | 8,9 l/cik |
| Trajanje programa | 3:15 h:min |
| Klasa efikasnosti sušenja | |
| Nivo buke | 44 dB |
| Akustična klasa | B |
| Motor | EcoSilence Drive inverter |
| Programi | 6 |
| Eco 50 °C | |
| Auto 45-65 °C | |
| Intenzivno 70 °C | |
| 1h 65 °C | |
| Tihi program 50 °C | |
| Favourite | |
| Pretpranje | |
| Machine Care | |
| Dodatne funkcije preko aplikacije Home Connect | HygienePlus, Silence on demand |
| EfficientDry | unapređene performanse sušenja zahvaljujući automatskom otvaranju vrata. |
| Silence Plus | izvanredno tiha mašina za sudove koja radi na 44 dB |
| Tehnologija čiščenja/senzorika | |
| EfficientDry i toplotni menjač | |
| dozirni asistent | |
| EcoSilence Drive inverter motor | |
| DuoPower - dve prskalice u gornjoj korpi | |
| automatsko prepoznavanje sredstva za čišćenje | |
| filtrirni sistem samočišćenja sa troslojnim talasastim sistemom filtriranja | |
| unutrašnjost od nerđajućeg čelika | |
| Prikaz/upravljanje | |
| Home Connect | |
| upravljanje s vrha | |
| InfoLight | |
| elektronski prikaz preostalog vremena u minutima | |
| zvučni signal na kraju pranja | |
| mogućnost kasnijeg uključivanja: 1 - 24 h | |
| Sistem korpi | |
| VarioFlex korpe | |
| VarioFioka | |
| Rackmatic - po visini podesiva gornja korpa (trostepena) | |
| točkovi sa malim trenjem na donjoj korpi | |
| obojene zaštitne trake protiv klizanja na gornjoj korpi | |
| graničnik Rack Stopper koji sprečava klizanje donje korpe | |
| preklopljivi delovi u gornjoj korpi (2x) | |
| preklopljivi delovi u donjoj korpi (2x) | |
| odlagalište za šoljice u gornjoj korpi | |
| odlagalište za šoljice u donjoj korpi | |
| odlagalište za čaše u donjoj korpi | |
| Sigurnost | |
| sistem zaštite čaša | |
| uključujući levak za sipanje soli | |
| uključuje i ploču za zaštitu od pare | |
| Priključna snaga | 2,4 kW |
| Zaštita | 10 A |
| Dužina priključnog kabla | 175 cm |
| Dužina cevi | 165 cm |
| Dužina cevi za odvođenje | 205 cm |
| Podesive stopice | da - sve sa prednje strane |
| Dimenzije (VxŠxD) | 448 x 815 x 550 mm |