VOX EHB600WBF
MP cena: 28.999,00 Cena za online poručivanje 24.990,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 4.009,00
Šifra
102036
Brand
VOX
Tip rerne
Konvencionalna
Boja
bela
Širina
60 cm
Energetski razred
A
Broj grejnih zona
4
Zapremina rerne
72 l
Vox šporet EHB600WBF
Tip pločerinlge
Broj grejnih zona4
Ringla 1Električna ringla 145 mm, 1000 W
Ringla 2Električna ringla 145 mm, 1000 W
Ringla 3Električna ringla 180 mm, 1500 W
Ringla 4Električna ringla 180 mm, 2000 W
Tip rerneKonvencionalna
Zapremina rerne72 l
Gornji grejni element1200 W
Donji grejni element1100 W
Dodatna opremarešetka, plitki pleh za pečenje
Indikatori
indikator uključene električne ringle
indikator uključenog termostata
Dubina sa otvorenim vratima 1050 mm
Neto težina35,55 kg
Bruto težina37,47 kg
Dimenzije uređaja (ŠxVxD)600 x 850 x 600 mm
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD)645 x 922 x 684 mm