| VOX šporet EHB500WBF | |
| El. šporet sa ringlama | |
| Boja | bela |
| Širina | 50 cm |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja energije | 0,73 kWh/cik |
| Mehanička kontrola | |
| Broj el. ringli | 4 |
| el. ringla: 145 mm, 1000 W | |
| el. ringla: 180 mm, 1500 W | |
| el. ringla: 220 mm, 2000 W | |
| Ekspres ringla | 1 |
| Zapremina rerne | 55 l |
| Gornji grejni element | 1000 W |
| Donji grejni element | 1000 W |
| Uklonjiva vrata rerne | |
| Glatke površine od emajla i stakla su specijalno dizajnirane da pojednostave čišćenje rerne | |
| Svetlosni indikatori | |
| indikator uključene električne ringle | |
| indikator uključenog termostata | |
| Hromirana rešetka | |
| Gratis pleh za pečenje (plitki) | |
| Dubina sa otvorenim vratima | 1050 mm |
| Širina | 500 mm |
| Dimenzije pakovanja (ŠxVxD) | 545 x 919 x 684 mm |