VOX CHT6000W
VOX CHT6000W
VOX CHT6000W
MP cena: 41.999,00 Cena za online poručivanje 36.472,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.527,00
Šifra
72892
Brand
VOX
Informacioni list
Tip rerne
Multifunkcionalna
Boja
bela
Širina
60 cm
Energetski razred
A
Broj grejnih zona
4
Vox šporet CHT6000W
Samostojeći električni šporet sa staklokeramičkom pločom
Bojabela
Širina60 cm
Energetska klasaA
Ukupna električna snaga8600 W
Mehanička kontrola
4 grejne zone
145 mm, 1200 W
145 mm, 1200 W
180 mm, 1800 W
180 mm, 1800 W
Rerna
tip rerne: električna
zapremina rerne: 69 l
broj funkcija rerne: 8
defrost funkcija
funkcija ventilatora
funkcija duplog grila sa ventilatorom
funkcija statičkog pečenja
funkcija donjeg grejača sa ventilatorom
funkcija bržeg roštiljanja
Anti-Tilting oprema
EasyFix nosači za pleh
tajmer: mehanički
termostat
gornji grejni element: 1200 W
donji grejni element: 1100 W
električni grill: 1400 W
električni dupli grill grejač: 2600 W
indeks energetske efikasnosti - standardni: 103,6
indeks energetske efikasnosti - sa ventilatorom: 95,3
potrošnja električne energije - standardna: 0,87 kWh/ciklus
potrošnja električne energije - sa ventilatorom: 0,8 kWh/ciklus
svetlo unutar rerne
uklonjiva vrata rerne
Gratis strujni kabl
Pribor
hromirana rešetka
plitki pleh za pečenje
duboki pleh za pečenje
Dubina sa otvorenim vratima1050 mm
Dimenzije (VxŠxD)850 x 600 x 600 mm
Dimenzije pakovanja922 x 645 x 684 mm