BEKO FBS66001WD
BEKO FBS66001WD
BEKO FBS66001WD
BEKO FBS66001WD
BEKO FBS66001WD
Cena za online poručivanje 31.999,00
Šifra
125644
Brand
BEKO
Tip rerne
Konvencionalna
Boja
bela
Širina
60 cm
Energetski razred
A
Broj grejnih zona
4
Beko šporet FBS66001WD
Električni šporet sa ringlama
Bojabela
Širina60 cm
Energetska klasaA
Ringle4
prednja leva: 220 mm - 2000 W
zadna leva: 145 mm - 1000 W
prednja desna: 80 mm - 450 W
zadnja desna: 180 mm - 2000 W
Tip rerneKonvencionalna
Zapremina rerne71 l
Načina grejanja4
Mehaničke komande
ČišćenjeSteamShine - čišćenje vodenom parom
Nosači za police u 5 nivoa
Halogeno svetlo
Staklo na vratima
Oprema
1 standardni pleh
1 žičana polica
Napajanje220-240 V/50 Hz V
Dimenzije (ŠxVxD)600 x 850 x 600 mm