BEKO FBS66000WD
BEKO FBS66000WD
BEKO FBS66000WD
BEKO FBS66000WD
BEKO FBS66000WD
Cena za online poručivanje 29.999,00
Šifra
125643
Brand
BEKO
Tip rerne
Konvencionalna
Boja
bela
Širina
60 cm
Energetski razred
A
Broj grejnih zona
4
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Beko šporet FBS66000WD
Električni šporet sa ringlama
Bojabela
Širina60 cm
Energetska klasaA
Potrošnja energije klasično0,82 kWh/cik
Ringle
2x 180 mm/2000 W
2x 145 mm/1000 W
Tip rernekonvencionalna
Zapremina rerne73 l
Načina grejanja4
tradicionalno kuvanje
električni roštilj
pola roštilja
donje grejanje
5 nivoa pečenja
Električni roštilj
Parno čiščenjeSteamShine
Unutrašnje staklo koje se može skinuti
Halogeno osvetljenje
Nelepljivi pleh
Broj standardnih plehova za pečenje1
Broj standardnih metalnih rešetki1
Priključna snaga7,8 kW
Napajanje220 - 240 1N~ / 380 - 415 3N~ V
Dimenzije (ŠxVxD)600 x 850 x 600 mm