BEKO FBE66000WD
BEKO FBE66000WD
BEKO FBE66000WD
BEKO FBE66000WD
BEKO FBE66000WD
Cena za online poručivanje 32.999,00
Šifra
125645
Brand
BEKO
Tip rerne
Ventilatorska
Boja
bela
Širina
60 cm
Energetski razred
A
Broj grejnih zona
4
Beko šporet FBE66000WD
Električni šporet sa ringlama
Bojabela
Širina60 cm
Energetska klasaA
Potrošnja energije klasično0,99 kWh/cik
Potrošnja energije ventilatorski0,81 kWh/cik
Mehaničke kontrole
4 ringle
prednja leva: 180 mm - 2000 W
zadna leva: 145 mm - 1000 W
prednja desna: 145 mm - 1000 W
zadnja desna: 180 mm - 2000 W
Tip rerneventilatorska
Zapremina rerne72 l
Broj funkcija6
uz pomoć ventilatora
konvencionalno kuvanje
električni gril
mali gril sa ventilatorom
booster
donji grejač
Nosači za police u 5 nivoa
Rashlađivanje ventilatorom
Električni gril
Čišćenje paromSteamShine®
Staklo na vratima koje se može skinuti
Unutrašnjost rernecrni emajl
Okruglo svetlo (gore)1
Standardni pleh1
Standardna žičana polica1
Ukupna električna snaga8,4 kW
Napajanje220 - 240 1N~ / 380 - 415 3N~ V
Dimenzije (ŠxVxD)600 x 850 x 600 mm