BEKO FBE66000DS
BEKO FBE66000DS
BEKO FBE66000DS
BEKO FBE66000DS
BEKO FBE66000DS
Cena za online poručivanje 36.999,00
Šifra
125647
Brand
BEKO
Tip rerne
Ventilatorska
Boja
srebrna
Širina
60 cm
Energetski razred
A
Broj grejnih zona
4
Beko šporet FBE66000DS
Električni šporet sa ringlama
Bojasrebrna (Silver)
Širina60 cm
Energetska klasaA
Potrošnja energije klasično0,99 kWh/cik
Potrošnja energije klasično0,79 kWh/cik
Ringle
2x 180 mm/2000 W
2x 145 mm/1000 W
Tip rerneventilatorska
Zapremina rerne66 l
Načina grejanja6
uz pomoć ventilatora
tradicionalno kuvanje
električni roštilj
pola roštilja sa ventilacijom
pojačivač
donje grejanje
5 nivoa pečenja
Električni roštilj
Parno čiščenjeSteamShine
Unutrašnje staklo koje se može skinuti
Halogeno osvetljenje
Nelepljivi pleh
Broj standardnih plehova za pečenje1
Broj standardnih metalnih rešetki1
Priključna snaga8,2 kW
Napajanje220 - 240 1N~ / 380 - 415 3N~ V
Dimenzije (ŠxVxD)600 x 850 x 600 mm