| Vivax aspirator CHO-60PT100T X | |
| Ugradni teleskopski aspirator | |
| Boja | inox |
| Kontrola | Mehanička |
| Brzine | 2 |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 55 kWh/god |
| Snaga motora | 100 W |
| Dva nivoa rada | |
| Max. protok vazduha | 289 m3/h |
| Buka (min/max brzina) | 55/64 dB |
| LED osvetljenje | 2 x 1 W, 181 lux |
| 2 x Aluminijumski troslojni filter masnoće | |
| Ugljeni filter za recirkulaciju kupuje se zasebno | |
| Prečnik odvoda | 120 mm |