SONY HTS400.CEL
SONY HTS400.CEL
SONY HTS400.CEL
SONY HTS400.CEL
MP cena: 35.999,00 Cena za online poručivanje 31.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 4.000,00
Šifra
89441
Brand
SONY
Snaga
330 W
Bluetooth
da
USB
da
Boja
crna
Broj kanala
2.1
Tip niskotonca
bežični
Sony soundbar zvučnik HTS400.CEL
2.1-kanalni soundbar
S-Force PRO Front Surround kreira bioskopski zvuk
Bežični niskotonac pruža dublji i bogatiji zvuk
X-Balanced Speaker jedinica za jasan glas
Uspostavite vezu sa televizorom pomoću jednog HDMI ARC kabla
Bluetooth® veza za bežično strimovanje zvuka
Tip pojačalaDigitalno pojačalo, S-Master
Kanali pojačala2.1 kanala
Izlazna snaga (ukupno)330 W
Tip niskotoncabežičan
Povezivanje
HDMI x 1
Optički audio ulaz
USB type A (samo za ažuriranje)
Bluetooth® 5.0, RX (risiver)
Audio formati
HDMI ulaz: Dolby Digital, Dolby Dual mono, LCPM 2-kanalni
Optički ulaz: Dolby Digital, Dolby Dual mono, LCPM 2-kanalni
Bluetooth: SBC
Zvučni efekatNožni režim, glasovni režim
Tehnologija virtuenog okružujućeg zvukaS-Force PRO
Daljinski upravljač
Potrošnja energije
Soundbar 35 W
niskotonac 20 W
Dimenzije
glavna jedinica: 900 x 64 x 88 mm
niskotonac: 192 x 387 x 400 mm